Ełk

 

 

Szanowni Państwo,

 

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym W-MOA w Olsztynie Filia w Ełku (do odwołania!!!) interesantów obsługuje wyłącznie telefonicznie i mailowo.
 

Jednocześnie apelujemy o rozwagę i odpowiedzialność w obliczu zagrożenia. Pamiętajmy, jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za własne zdrowie i życie, ale też osób z którymi się kontaktujemy.

Moralnym obowiązkiem każdego z nas jest zadbanie o bezpieczeństwo swoje i innych.

 

Lucyna Kuferska

- kierownik W-MOA w Olsztynie Filia w Ełku

 

 

 

Filia Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Adopcyjnego w Olsztynie

 

Ełk, ul. Słowackiego 15a, tel. 87 621 38 25

 

adres e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Lucyna Kuferska - kierownik - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Agata Trawczyńska – pedagog - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Agata Adamiak – psycholog - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

  

Marcin Chilicki – psycholog - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

 

 Ośrodek czynny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 15.30.

 

 Szkolenia kandydatów na rodziców przysposabiających odbywają się w godzinach popołudniowych, tj. 15.30 - 19.30

 

 

Zapraszamy Państwa do obejrzenia filmu prezentacyjnego Filii w Ełku Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Adopcyjnego: