Olsztyn

Warmińsko-Mazurski Ośrodek Adopcyjny w Olsztynie

10-558 Olsztyn, ul. Żołnierska 11c, tel. 89 534 95 94

e-mail: wmoa.olsztyn.sekretariat@warmia.mazury.pl

Dyrektor Ośrodka: Dorota Zdziarska tel. wew. 20: wmoa.d.zdziarska@warmia.mazury.pl

Wicedyrektor: Joanna Sztachelska tel. wew. 20wmoa.j.sztachelska@warmia.mazury.pl

Anna Bałazy – pedagog tel. wew. 23wmoa.a.balazy@warmia.mazury.pl

Anna Bieniecka – Wieczorek – pedagog, terapeuta SI, wew. 24  wmoa.a.bieniecka@warmia.mazury.pl

Wioletta Burdalska – pedagog tel. wew. 23wmoa.w.burdalska@warmia.mazury.pl

Monika Wiereńko – pedagog tel. wew. 29wmoa.m.wierenko@warmia.mazury.pl

Agnieszka Kozłowska – pedagog tel. wew. 29wmoa.a.kozlowska@warmia.mazury.pl

Sylwia Ramczykowska – pedagog tel. wew. 24wmoa.s.ramczykowska@warmia.mazury.pl

Renata Wojnowska – pedagog tel. wew. 24  – wmoa.r.wojnowska@warmia.mazury.pl

Elżbieta Korona – psycholog tel. wew. 22wmoa.e.korona@warmia.mazury.pl

Magdalena Krasnoborska – Wirchanowicz – psycholog tel. wew. 22wmoa.m.wirchanowicz@warmia.mazury.pl

Anna Szałkowska – psycholog – wmoa.a.szalkowska@warmia.mazury.pl

Katarzyna Danielewicz – psycholog – wmoa.k.danielewicz@warmia.mazury.pl

Joanna Zalińska – główny księgowy  tel. wew. 27wmoa.j.zalinska@warmia.mazury.pl

Joanna Nowakowska – specjalista ds. kadr i płac tel. wew. 27wmoa.j.zalinska@warmia.mazury.pl

Bożena Sadowska – referent administracyjny tel. wew. 20wmoa.olsztyn.sekretariat@warmia.mazury.pl

Anna Walentynowicz – Hińcza – referent administracyjny tel. wew. 20wmoa.olsztyn.sekretariat@warmia.mazury.pl

 

Ośrodek czynny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 730 – 1530.

Szkolenia kandydatów na rodziców adopcyjnych odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych 1530 – 1930.

Jesteśmy również do dyspozycji  w każdą drugą sobotę miesiąca w godz. 9.00-13.00.

Najbliższy termin: 11 maja 2024 r.

 

 

Skip to content